Vím víc – online kurzy pro zdraví a krásu

Hodně z nás touží po tom dobře vypadat a být fit. Krása a zdraví jdou často ruku v ruce, ovšem málokdo má takové štěstí, že pro to nemusí nic dělat. A protože žijeme v hektické době, není času nazbyt. Mnoho důležitých věcí se můžete naučit jednoduše online prostřednictvím internetových kurzů. Velmi zajímavou inspiraci přinášejí kurzy s příznačným názvem Vím víc. Pokud i vy chcete získat více informací, nechte se inspirovat.

tuhykorinek-vimvic-logo

Zdraví na dosah každému

Rozhodli jste se udělat ve svém životě základní změnu, ale nevíte jak na to? Cvičení jógy, zdravý jídelníček, zajímavé a neotřelé diety či psychická vyrovnanost. To je jen stručný výčet toho, co online kurzy Vím víc nabízejí. Velkou výhodou je, že veškerá výuka probíhá prostřednictvím internetu. Nemusíte tedy nikam chodit, dojíždět, ale vše zvládnete z pohodlí domova. Tuto službu ocení také maminky na rodičovské dovolené, které často jen stěží najdou hlídání pro své malé ratolesti a na klasický kurz by se vůbec nedostaly.

Jak to celé funguje?

Je to velmi jednoduché. Stačí si vybrat některý z online kurzu Vím víc a přihlásit se do něho. Vše probíhá prostřednictvím webu, můžete si jej tedy pustit a zastavit podle potřeby, shlédnout i víckrát nebo se vrátit k určité pasáži. Veškerá školení vedou profesionální lektoři a odborníci v dané oblasti. Nemusíte se tedy obávat, že informace, které získáte, nebudou podloženy letitou praxí a osobními zkušenostmi. Tito učitelé navíc dělají především to, co je baví. Což je na výsledné práci patrné.

V nabídce najdete online kurzy různého zaměření. Na své si přijdou ti, kteří se chtějí dozvědět něco nového z oblasti podnikání a osobního rozvoje, práce s počítačem, zajímají se o kariéru, jazyky, finance, marketing, ale také zdraví a krásu. Portfolio je velice pestré.

Stačí se jen zaregistrovat na stránkách vimvic.cz, poté vyberete kurz, který vás zaujal, přijdou vám pokyny o platbě a poté už vám nic nebrání dozvědět se nové informace a získat nové dovednosti. Vím víc, to je největší výběr online kurzů, které jsou dostupné pro každého.

Zdravá a krásná díky online seminářům

Zaměřme se nyní na kurzy zdraví a krásy. V této sekci najdeme například kurz o zdravé výživě a hubnutí, jógu pro začátečníky, paleo dietu a kurzy veganství. Pojďme si jednotlivá školení popsat blíže.

tuhy-korinek-vimvic-biozena

Zdravá výživa a hubnutí

Hodně oblíbeným kurzem je kurz Zdravá výživa a hubnutí. Ten si v současné době zapsalo více, než 100 studentů. Cena za kurz je vskutku lidová, zaplatíte jen 250 Kč.

Na Vím víc najdete i náhled 9. kapitoly zdarma:

tuhykorinek-vimvic-ukazka

Obsah kurzu je nabitý:

Jóga pro začátečníky

Zaujal nás kurz jógy pro začátečníky. Jóga je kombinací cvičení, správného dýchání a relaxace. Kurzy zdraví Vím víc vám umožní nahlédnout pod pokličku jógy a naučit se jejím základům prostřednictvím deseti lekcí. Dozvíte se tak zajímavé a důležité informace, které se týkají správného dýchání, pozdravu slunce a samozřejmě nebudou chybět základní cvičební sestavy. Tento kurz je určený lidem, kteří jógu nikdy necvičili a jsou tedy tímto cvičením prakticky nepolíbení.

Kurz je veden tak, aby každý pomalu a postupně pronikal do této problematiky a osvojil si tak základy jógy, naučil se relaxovat, pracovat s dechem a jednotlivé cviky dělal s maximální pečlivostí.

tuhy-korinek-vimvic-joga

Jak na paleo dietu

Velmi inspirativním kurzem je „Jak na paleo dietu“. Jde o způsob, který vám může pomoci zhubnout, a zároveň nabrat více svalstva. Také v tomto kurzu se naučíte vše hezky od začátku. Součástí kurzu je také paleo jídelníček a konkrétní recepty v souboru PDF. Kurz je vhodný pro každého, kdo se zajímá o své zdraví a hledá nové cesty k tomu, jak efektivně zhubnout. Školení vám dá odpovědi na to, jaké potraviny jsou pro naše tělo škodlivé, které naopak zdravé, jak často bychom se měli hýbat a mnoho dalších.

Veganská strava

Jako poslední zmíníme zajímavý kurz Vím víc, který se zaměřuje na úvod do veganství. Dozvíte se mnoho zajímavých informací o tom, co veganství přesně znamená, jaký má dopad na naše tělo, planetu, zvířata a okolí vůbec. Poznáte jídelníček vegana, jaké jsou výhody tohoto způsobu stravování a na co je třeba si dát pozor. Pokud se zajímáte o tento způsob stravování a chcete se dozvědět více informací, vyzkoušejte kurzy zdraví online.

tuhy-korinek-vimvic-veganstvi

Přidejte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Děti Zvířata
Co je Friggatriskaidekafobie? A jak souvisí s volbou prezidenta?
Udržitelnost a ekologické chování se promítají i do nábytku a bydlení
Jak je možné, že mají narozené děti modré oči?
Byliny a rostliny
Rozdíly mezi CBD a HHC
Jak správně založit kompost?
rekonstrukce zahrady
Kolik stojí rekonstrukce zahrady?
Jak dlouho vydrží svítit LED pásky?
Šungit: Kámen života a jeho účinky
Moderní metody čištění septiků: ekologicky, efektivně, šetrně
Syndromem nezdravých budov trpí dva ze tří
Recepty
Léčivé houby v tradiční medicíně: Jak mohou pomoci i vám?
Odkrýváme tajemství přirozené krásy: Zdravý životní styl a sebeláska jako klíč k vaší nejlepší verzi
Rozluštění tajemství sacharidů a jejich role v našem zdraví
Cvičení Ekodrogerie Přírodní kosmetika Zdravé podnikání
Léčivé houby v tradiční medicíně: Jak mohou pomoci i vám?
Šungit: Kámen života a jeho účinky
Veronika Zajícová se po srážce s autem, prasklé lebce a zlomenině nohy vrátila do ringu
Veronika Zajícová se po srážce s autem, prasklé lebce a zlomenině nohy vrátila do ringu
„Bambus přináší do zahrady radost,“ říká bambusář Martin
Keto dieta je lepší než junk food, říká Filip Degl
Jolana Janišová a kuchařka Jídla Světla
Jak odstranit Jak žít Jak zlepšit
Jak dlouho vydrží svítit LED pásky?
Léčivé houby v tradiční medicíně: Jak mohou pomoci i vám?
Moderní metody čištění septiků: ekologicky, efektivně, šetrně