Hledáme parťačku do domečku

Ahoj, jsem Míša a mám dvě děti, společně hledáme parťačku do domečku v jižních Čechách.

Chceš vyzkoušet krátkodobé nebo i dlouhodobé žití se mnou a s 2 fajn dětmi? Nabízím spolubydlení v 100 let starém zrekonstruovaném domečku v malé vesničce v jižních Čechách, ve Stádleci, asi 20 km od Tábora.

Nabízíme

Máme volný malý pokoj, který je velký necelých 9 m2 za malé peníze. Nabízíme ho slečně nebo paní. Možnost vyzkoušet si spolubydlení otvíráme od začátku roku 2023 🙂

Nejde mi o peníze, ale spíše o vyzkoušení si sdíleného bydlení. Podmínkou je přátelský vztah k přírodě, dětem a zvířatům. Na ceně se domluvíme, určitě by záleželo na tom, jak moc by ses chtěla podílet na společných chvílích a pomoci v domácnosti či na zahradě.

O domečku na kraji vesnice

Dům má 4 místnosti, velkou kuchyň s jídelnou, velký obývák, dětský pokoj a malou ložnici, kterou bych Ti přenechala. V domě je koupelna se záchodem, v patře samostatný záchod, místnost využívaná jako šatna, podlahové topení, v obýváku krbová kamna, stabilní WiFi připojení a kolem domu veliká členitá zahrada, po které běhá starý a hodný beagle a 3 kočky.

Dům stojí téměř na samotě. Vedle jsou další 2 chalupy, v jedné z nich dočasně bydlí sousedi, do budoucna bude spíše prázdný. Před domem je starý zámecky park a za domem kaplička a za ní pole. Na zahradě je fóliovník, oplocené záhonky, bývalý kozí příbytek, klouzačka a domeček pro děti.

Díky svojí velikosti nabízí dům dost společných prostor k příjemnému spolužití a trávení času společně. Zároveň díky dobrým dispozicím budeš mít klidné místo pro sebe.

Kdo jsme?

Děti chodí do 1. a 3. třídy. Po škole si rádi něco tvoří, malují, hrají si. Společně se navštěvujeme s přáteli nebo jezdíme na výlety. Před několika lety jsem měla touhu pěstovat si sama, děti vychovávat dle principů Montessori, ne všechny sny jsou naplněny, nicméně snažíme se žít dobře 🙂

Pracuji z domova již zhruba 10 let pro různé firmy, kterým pomáhám s online marketingem. Je to už dlouhá doba a já zjišťuji, že mi chybí společnost, se kterou bych občas prohodila pár slov, občas se společně podíleli na úklidu a vzájemně si dělali vzájemné spolužití příjemné.

Koho hledáme?

Nabízíme prostor ženě, kterou sice trošku láká žít v komunitě, ale zároveň si není jistá, jestli by to bylo to pravé. Můžeš pracovat v onlinu nebo něco tvořit. Pokud jsme Tě zaujali, dej mi vědět a napiš mi prosím něco o sobě, o své současné bytové situaci/časovém horizontu (odkdy a na jak dlouho tady chceš bydlet) a o tom, proč by ses chtěla přidat k nám na e-mail info@ladyvirtual.cz.

Další informace o domě

Přidejte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Děti Zvířata
Co je Friggatriskaidekafobie? A jak souvisí s volbou prezidenta?
Udržitelnost a ekologické chování se promítají i do nábytku a bydlení
Jak je možné, že mají narozené děti modré oči?
Byliny a rostliny
Rozdíly mezi CBD a HHC
Jak správně založit kompost?
rekonstrukce zahrady
Kolik stojí rekonstrukce zahrady?
Syndromem nezdravých budov trpí dva ze tří
Dá se ušetřit pomocí solárních panelů a kolik teď stojí?
Jak čistit sedačku
Jak vybrat a udržovat sedací soupravu?
Hledáme parťačku do domečku
Recepty - Adamovo vaření
Koronavirus a těhotenství: jak se z toho nezbláznit
Jak zhubnout? Vyvarujte se mýtům a buďte v klidu
7 důvodů proč pít alkohol
Cvičení Ekodrogerie Přírodní kosmetika Zdravé podnikání
Syndromem nezdravých budov trpí dva ze tří
Deprese a úzkosti? Psychedelika můžou být slibnou terapií
Jak dezinfikovat povrchy?
„Bambus přináší do zahrady radost,“ říká bambusář Martin
Keto dieta je lepší než junk food, říká Filip Degl
Jolana Janišová a kuchařka Jídla Světla
Lidé se ostýchají mluvit o smrti se svými blízkými, říká Blanka Dobešová
Jak odstranit Jak žít Jak zlepšit
Deprese a úzkosti? Psychedelika můžou být slibnou terapií
Jak dezinfikovat povrchy?
Co znamená BMI a BMR a jak nastartovat hubnutí?