Poděkování (6. díl)

Je to již nějaký pátek, kdy jsem začala psát seriál Cesta z města za vysněným bydlením. Zatím má jenom 5 dílů (tohle je 6.) a je to seriál s happyendem. Dům pro život jsme našli a za 3 týdny se stěhujeme do Jižních Čech. Tak vlastně, co dál psát?

Chceme nekonečný seriál!

Sláma v botách, která nyní mimochodem vydává knížku (kupte si ji k Vánocům, bude fakt milá), řekla: „Chceme pokračování! Jak si zvykáte na nové prostředí, jak se daří rekonstrukce, co sousedi, internetový stožár a tak… “

A já bych moc ráda. Ráda bych udržovala v blogísku Tuhý kořínek novinky o našem bydlení. Psala o všem, co se za ten téměř celý rok semlelo. A že nás to nesemlelo. Ale…

  1. Neměla jsem na stavbu čas. Musela a chtěla jsem se věnovat klientům a dětem. Hlavně Vincentovi. Lily Andulka chtě nechtě pomáhala Adamovi na domě. Dvě děti bych s prací nezvládla, vzdala jsem se výhry v soutěži: Matka roku.
  2. Adam se do toho vrhl s vervou. Byl to jeho PROJEKT a rekonstruoval dnem i nocí. Celkem téměř rok a velmi intenzivně asi 6 měsíců. Sám. S pomocí pár dobrých lidí ze Stádlce. Bez předchozích zkušeností. Zvládl to.
  3. Neumím psát a být vtipná. Drhne to, jako když tahám kočku za ocas. Kéž by mi to šlo jak Slámě v botách. Nebo Adamovi, který si vede stavební deník v Google Photos.
  4. Nejsem kompetentní pokračovat v seriálu. A jen mi lítostí vlhne oko. Obě.

Poděkování Adamovi

Tak teď něco z telenovely od Vránů. DÍKY ADAME! 🙂

Díky, že jsi to nevzdal a žes to dotáhl až sem. Barák stojí (jasně, stál už před, takže nespadl :)). Vystěhoval jsi kuny a je téměř připravený na nastěhování kdysi mladých a krásných online marketérů z Prahy.

Nevzdal jsi to. I když Tě trápilo, že se nemůžeš na 100 % věnovat klientům. Svému zdraví, mě a dětem. No, i když Lilka si Tě myslím užila hodně. 🙂

Nevzdal jsi to, i když se všechno sralo. Jak jinak, u rekonstrukce starého baráku. Vymýšlel jsi, počítal v tabulkách, učil se podle videí. A chtěl jsi to nejlepší. To je důvod, proč bych já rekonstrukci dělat nemohla. Asi bych se naučila žít v původní chalupářské kuchyni. 😀

Vyjde eBook? Držte mu palce!

Adame, tak tedy na zdraví. Ať se nám tam žije dobře. Ať tam děti prožijí krásné dětství. Ať nám tam funguje internet, kamarádi na nás nezapomenou a přijedou občas do zapadlé vesničky blízko Tábora. I klienti jsou vítaní. Je tam krásně!

Jo a k tomu eBooku! Koukej ho vydat, máš spoustu materiálu, umíš psát, jsi totiž velmi dobrý copywriter (nebo fakt hustej kopík). A o čem jiném by Tě mohlo těšit psát, než o Tvém úspěšně dokončeném projektu. Velkém projektu.

Ono se totiž jednoduše řekne: „Starý dům nechceme, na školení od Martina Perlíka jsem se ujistil“. Ale novostavba bývá většinou hnusná a nemá duši. Teda pokud nejsi architekt, nestavíš ze slámy nebo nemáš hodně peněz, aby sis duši mohl koupit.

Rekonstruovat stoletý dům je jako adoptovat 2 roky staré dítě. Nejmíň. Nevíš, co kupuješ, co Ti z toho vyroste, ale je to sakra dobrej skutek!

Tak si na nás vzpomeňte, za pár týdnů budeme spoléhat na NAŠE čerpadlo, NÁŠ stožár nebo stádlecký COOP (wau, prý se dá platit kartou).

Pár depresivních fotek ze stavby

Pár děsivých obrázků vytržených z kontextu. Ale i tak!

3 komentáře

  1. Adam 25.11.2017
  2. Míša Vránová 25.11.2017
  3. Marcela Nováková 16.2.2018

Přidejte komentář

Děti Zvířata
Black Friday a Cyber Monday vs #OptOutside 2019
Průvodce výběrem barefoot bot
Vincent s angínou a Lily se zánětem průdušek
NACHLAZENÍ v domě? Jak dospět k tuhému kořínku?
Byliny a rostliny
Rooibos a jak nám prospívá
Resumé po druhé zahradnické sezóně
Švestky máme rádi, ve všech podobách
Přijďte na veletrh Střechy Praha 2020
Textilní odpad zaplavuje planetu. Můžeme ale pomoci
Takže kamna tu byla a zase budou? Jupí :)
Jak ve starém domě ušetřit energii?
Domácí tablety do myčky: první výroba
Recepty - Adamovo vaření
Proč milovat avokádo
Švestky máme rádi, ve všech podobách
Čerstvé šťávy nebo smoothie?
Cvičení Ekodrogerie Přírodní kosmetika Zdravé podnikání
Black Friday a Cyber Monday vs #OptOutside 2019
Rooibos a jak nám prospívá
Jak se poprat s NACHLAZENÍM dle Cochrane UK
PŘÍRODNÍ kosmetika 💚 Konopná mast HEMP FOR HELP
„Bambus přináší do zahrady radost,“ říká bambusář Martin
Darujte radost dětem v Krabici od bot
Zavolala jsem do Indie a bylo to (vo)ono!
Jak odstranit Jak žít Jak zlepšit
Jak se poprat s NACHLAZENÍM dle Cochrane UK
SERVITIZACE: krok k čisté mysli a zelenější budoucnosti
Vincent s angínou a Lily se zánětem průdušek
NACHLAZENÍ v domě? Jak dospět k tuhému kořínku?